Kompletní dodávky, montáže a opravy elektrických rozvodů, opravy, výměny zásuvek, vypínačů, svítidel a ostatních elektrických přístrojů, revize atd.

Stavby

Provádění průmyslových, bytových a občanských staveb vč. staveb rodinných domů, půdní vestavby a nástavby, vše na klíč, vč. zpracování projektové dokumentace a zajištění inženýrské činnosti vč. stavebních formalit.

Plynoinstalace

Kompletní rozvody, kotelny, výměny a dodávky kotlů, plynových zásobníků vody, průtokových ohřívačů, sporáků apod.; montáže přípojek, opravy a rekonstrukce plynových rozvodů vč. revizí v RD, nájemních domech a ostatních stavbách; rozsah plynovodu - nízkotlak, středotlak. Vše včetně zemních prací.

Topenářské práce

Montáže v kovu, mědi a plastu, kompletní dodávky a rekonstrukce v RD, nájemních domech, občanských stavbách, opravy a rekonstrukce kotelen, výměny, opravy a čištění boilerů v kotelnách, výměny ventilů, radiátorů, potrubí a další práce a opravy, výměníkové stanice.

Instalatérské práce

Pozink, plasty, měď; kompletní rozvody vody a odpadů, opravy instalace, přípojky, montáže elektrických zásobníků a průtokových elektrických ohřívačů, výměny baterií, WC, umyvadel, dřezů, van, bidetů, kuchyňské linky - dodávky a montáže nových desek a spotřebičů, pokládání kanalizace.

Elektromontáže

Kompletní dodávky, montáže a opravy elektrických rozvodů, jejich opravy, výměny zásuvek, vypínačů, svítidel a ostatních elektrických. přístrojů, revize, porevizní opravy, výměny, opravy a montáže hromosvodů, výměny, opravy a montáže domácích telefonů v RD, nájemních domech a ostatních stavbách.

Dílčí práce

Zateplování fasád, opravy a rekonstrukce střech, montáže ocelových konstrukcí, sádrokartony.

Ke všem uvedeným činnostem provádíme všechny potřebné práce HSV (opravy omítky, obklady, dlažby, bourání apod.)